Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogvartsas

Hogvartsas - burtų ir kerėjimo mokykla.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Direktorės kabinetas

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 8:58 pm

Direktorės kabinetas
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeŠt. 11 07, 2009 9:26 am

Helen mosikuodama rankas į visas šalis, tuo pačiu niūniavo " Tu vėjo paklausk, tau vėjas atsakys ir bla bla... ". Priskubėjus prie savo kabinėto durų, jas pastūmė ir įžengė vidun. Apsidairė. Kilstelėjo pečius.
" Raudonos užuolaidos. Tokių aš nekenčiu. " - prunkštelėjo mintyse. Kažkiek pasiraižius, numojo ranka. Flegmiškai žingsniais priartėjo prie stalo. Kilstelėjo ant kėdės. Sukryžiavo rankas ant krutines.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 8:28 pm

Ministrė palengva lėkė koridoriumi į šalis šlaikstydama ryžas savo garbanas. Priėjusi chimerą, vedačią link sesers kabineto, ji kostelėjo ir pasakius slaptažodį užlipo ant laiptukų. Šie sukosi, kol galų gale Mellisa atsidūrė apvaliame kabinete. Į akis iškart krito raudonos užuolaidos.
- Ūū, pamėgai raudoną? - išsišiepė Helenai ir nusklendė prie vienos iš puošniai atrodančių kėdžių.
- Laba diena, ponia direktore,- atseit oriai pasisveikino Mellisa ir šiltai nusišypsojo seniai matytam mielam veidui.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 8:34 pm

Moteris pastebėjusi savo sesutę šyptelėjo pusę lupų, tačiau tik išgirdusi apie užuolaidas ant kaktos atsirado raukšlės. Savaime aišku veide šypsena dingou padarė.
- Aš nemėgstu kruvinu užuolaidų. - suurzgė, lyg paaiškindama Mellisai. - Atsimink. - nemandagiai parodė pirštą į ją, po to į langą. - Ačiū. - nesulaukusi jos atsakymo padėkojo.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 8:38 pm

- Tada aš jau slepiu savo ryžus plaukus,- nusijuokė Mellisa. Išties, šian ji buvo geros nuotaikos. Staiga susigaudžiusi kilstelėjo antakį.
- Tu burtininkė, ar ne, po šimts? Pakeisk tas užuolaidas! Juk vienas mostelėjimasir jos jau kitos spalvos! Vat!
Moteris sukryžiavo kojas ir timptelėjo žemyn ilgą bordo spalvos apsiaustą.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 8:41 pm

- O taaaaaip. Ačių, priminei, kad tavo plaukai kruvini. - iškėlė du pirštus į orą ir parodė taikos ženklą.
- Lazdelės nerandu. - tartstelėjo be emocijų.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 8:43 pm

- Tuoj pradėsiu drebėti, sis,- vyptelėjo savo raudonai padažytomis lūpomis.
- Hm, žmogau, kur tavo svetingumas. Aš norėčiau kavos su greitinėle,- pamokė savo sesę Crowl ir kilstelėjusi antakį pasiteiravo:
- Nerandi lazdelės? Miela. Direktorė be lazdelės. Įdomu įdomu,- primerkė akis moteris ir klastingai išsišiepė,- kišenėje žiūrėjai?
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 8:48 pm

- Kaip nori. Gali drebėti, gali ir ne. Čia tavo pasirinkimo laisve, sesute. - kilstelėjo pečius ir pasirėmė galvą į ranką.
- Svetingumas? - prunkštelėjo. - Nuo kada tu pas mane matei kavos su grietinėle? - pakėlė makaulę. Isteriškai pažvelgė į ministrę. - Ir iš vis tu gi pati burtininkė. Atsimini? Burtu lazdele ŠMOKŠT POKŠT ir turi savo kavos... su kuom ten. Koks skirtumas. - pavartė akis. Vėl pasirėmė galvą.
- Taip nerandu lazdelės, nei savo kišenėje, nei tavo kišenėje, nei žiobarų kišenėse, happy now?
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 8:55 pm

- Tada aš renkuosi nedrebėti, nes drebint sunku susikaupti,- palinksėjo sukdama pirštu garbanotą plaukų sruogą.
- Man galėtum padaryti išimtį,- suraukė veidą Mellisa nuleisdama ranką nuo plaukų ir juos rūpestingai perkeldama ant nugaros.
- Išburti kavos? Iš oro? - prunkštelėjo Crowl,- tau reikia pamiegoti. Išbursiu tik jeigu tavo kabinete yra kavos ir grietinėlės... Žiūrė, net pajudėti iš kėdės nereikės.
- A, beje, kodėl taip ramiai kalbi, jog pametei lazdelę? Galėtum ir paieškoti,- vėl susiraukė Mel nepatenkinta sesers elgesiu.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:00 pm

- Tikėkimes tavo pasirinkimas labai geras. - šyptelėjo.
Įkvėpė ir giliai atsikvėpė.
- Jezus, Mellisa, ar nematai, kad ir taip turiu rupesčių ir be tavo prakeiktos kavos su grietinėlę? Galėtum pati pasidaryti jei tiek gerti nori. Vapšie aš tokios niekados neturėjau, negi nesupratai iš mano pastarųjų sakinių? - kilstelėjo vieną antakį.
- Taip... aš isterikė. - užsimerkė. Atsipūtė. Vis dėlto pramerkė vieną akį.
- Kai man reiks lazdelės tada ir ieškosiu. - ramiai sušniokštė. - O dabar man jos niekam nereikia. That's all.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:06 pm

Ministrė patempė lūpą. Atsilošusi kėdėje, atsiduso.
- Kaip visada niūri ir pikta,- pakraipė galvą Mellisa,- jeigu nori aš išeisiu, maniau tau bus malonu mane pamatyti, o tu tik rėki ir isterikuoji. Labai miela iš tavo pusės.
Mellisa liūdnai šyptelėjo ir vėl pradėjo sukti apie pirštą ryžą sruogą.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:14 pm

- Nu atsiprašau, kad aš patapau sena boba. - gūžtelėjo pečius. - Dėl manęs sedėk ir šildyk kėdes... - šyptelėjo, bandydama kiek pasigerinti, nors nekaip sekėsi.
Helen'a negimusi būti padlaižė.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:18 pm

- Rimta direktorė, labai rimta,- palinksėjo Mellisa pagaliau pagyrusi savo nepalaužiamą sesę,- tai žinoma, šildysiu kėdę. Net nežadėjau išeiti, net jeigu prašytum.
Ji nusijuokė.
- Tai visgi... Gal turi bent jau arbatos? - paklausė apžvelgdama dailias spinteles ir lentynas.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:22 pm

- Būdamas optimistas ilgai neišgyvensi... nors kaip tik kai kurie sako, kad optimistai ilgiau gyvena... Ir iš kur dabar žinoti tą saldžią teisybę. - pasitrynė kaklą. - O tu tikra optimistė. Tikiuosi nugyvensi laiminga gyvenimą. - iš Helenos lūpu išskrido keli nusikvatojimai, tačiau tylūs.
- Žinai, Mellisa. Vis gi neturiu. Viską patvarkė čia atvykę Aurorai. - sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:28 pm

- Naaaa, žiūrint gal kokia situacija. Žmogus negali būti vien optimistas. Juk gyvenime galų gale kažkas nuvilia,- ji svajingai pažvelgė į lubas,- gyvensi tu ilgai ir laimingai ,tik kad barzda neužaugtų.
Moteris nusijuokė ir nustebusi pažvelgė į Helen.
- O ką Aurorai čia veikė? Vogė arbatą? - prisimerkė Melli ir šyptelėjo perkreipta šypsenėle.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:30 pm

- O taaaip, patikėk kaip Aurorai vogė mano arbatas. - nusijuokė. - Ai. Apžiūrėti mokyklos ir tiek. Ką jie čia daugiau veiks.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:32 pm

- O vargeeee, net Ministrė nebežino, ką Aurorai veikia Hogvartse. Nu čia tai gyvenimas,- pakraipė galvą Mellisa.
Ji vyptelėjo ir visgi linksmiau tarė:
- Na, tai kaip gyvenimėlis čia? Ir žiūrėk tu man, dvi seserys ir abi valdžia. Nu liuks! - nusijuokė Crowl mirktelėdama seserei.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 11 09, 2009 9:35 pm

- Kokai čia dar valdžia, jei net lazdelės aš neturiu... - pasitrynė smakrą ir atsiduso. Pažvelgė į lubas, o po to į neveikiančią lempą. Ant siūlo galo kabėjo, kažkodėl keistas pagalys... Ne jau burtų lazdelė?
- Vat... štai ji ir atsirado. Kokia aš detektyvė. - pasididžiavo savimi.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeAntr. 11 10, 2009 2:50 pm

Mellisos akys taip pat nukrypo į lubas. Moteris pakraipė galvą.
- Na va. Nebuvo taip jau sunku ieškoti.
Ji pašaipiai vyptelėjo ir pasirėmė į stalą alkunėmis, ant delnų pasidėdama galvą. Tyliai atsidususi nužvelgė kruopščiai nuo dulkių nuvalytą stalą.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeAntr. 11 10, 2009 9:16 pm

- O aš ir nesakiau, kad bus sunku ieškoti. - priminė.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeTr. 11 11, 2009 4:01 pm

- Alright...- sukikeno moteris ir pažvelgė į lazdelę, kybančią palei lubas,- nenori jos pasiimti?
Mel kilstelėjo antakius ir pasimuisčiusi kėdėje atsirėmė nugarą į atlošą.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeTr. 11 11, 2009 4:06 pm

- Rodos stalčiuje dar tokių turiu dešimt. - ramiai tarstelėjo ir gūžtelėjo pečius.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeTr. 11 11, 2009 4:15 pm

Mellisa nustebusi susičiaupė. Tada vyptelėjo.
- Rodos, tavęs niekas neverčia jaudintis,- nusijuokė Crowl.
Atgal į viršų Go down
Helen Diaz
Hogvartso direktorė.
Helen Diaz


Pranešimų skaičius : 282
Join date : 2009-10-31

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeTr. 11 11, 2009 5:36 pm

- Sunkiems laikams reikia visapusiškai apsirūpinti... ir lazdelėmis, ir raugintais agurkais, ir... kavos... - nutaisė susirūpinusi veido mina.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas.forumr.net
Mellisa Crowl
Magijos ministrė.
Mellisa Crowl


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-11-01
Age : 29

Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeTr. 11 11, 2009 6:14 pm

Helen ištarus "rauginti agurkai", Mellisa susiraukė:
- Nu fū, nekenčiu raugintų agurkų. Bet kavą mėgstu... Turi, kad sakai, jog apsirūpinti reikia? - kilstelėjo antakį ministrė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Direktorės kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Seselės kabinetas
» Magijos Ministrės kabinetas. BELSTI, o nesiveržti!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Kiti koridoriai :: Akmeninė chimera-
Pereiti į: