Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogvartsas

Hogvartsas - burtų ir kerėjimo mokykla.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Evėėėė (Ieva)

Go down 
AutoriusPranešimas
Eve Elinhouzt
Žiobaras
Eve Elinhouzt


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-11-25

Evėėėė (Ieva) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Evėėėė (Ieva)   Evėėėė (Ieva) Icon_minitimeTr. 11 25, 2009 2:11 pm

Taigi, labuką! ;DD Evėėėė (Ieva) 979304
Aš esu Ieva iš Marijampolės. Man 13 metų, gimtadienis gruodžio 12 (Artėja! (party) ;DD). Gimus aš 1995, kiaulės metais. ;D Zodiakas - šaulys. Nenervuokit, nes nušausiu! xD Einu į 8 klasę. Mokytis man visai patinka. Be mokslo būsiu kaip be rankų, taigi reikia susitaikyt. ;] Mėgstamiausios pamokos mokykloje, tai - matematika, geografija. Patinka ir chemija su fizika. Nemėgstu lietuvių k., istorijos. Bjaurios pamokos. :S Man patinka skaityti. Einu iš proto dėl HP xDD Be abejo, turiu visas 7 knygas. ;D Manau, kad daug kas turi. Kai pabaigsiu H.P. ir Paslapčių kambarį, būsiu perskaičius visas (pradėjau skaityt nuo 3, kai perskaičiau 3-7 pradėjau 1 ir 2) ir imsiu Saulėlydį. Turėtų būt įdomu, manau, nes filmas man buvo gan įdomus. Apie filmus? Mėgstamiausio lyg ir neturiu... Nebent - Žvaigždžių dulkės. Fainas filmas. Dar, aišku, patinka visi HP filmai, koki tik yra ;D Visus mačiau, visus turiu. ;D (Oh my... Aš tikrai dėl HP pamišus... ;S) Mėgstu sėdėti prie pc, būti su draugėmis, skaityti... Ką dar čia apie mane? ;DD Lyg ir viskas Evėėėė (Ieva) 979304
Atgal į viršų Go down
 
Evėėėė (Ieva)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Non-RPG. Hipaiz! :: About us.-
Pereiti į: